Vyhledat

Vybavení domácí posilovny

Vybavení domácí posilovny je klíčovým prvkem pro ty, kteří chtějí cvičit a posilovat své tělo v pohodlí domova. Tato kategorie nabízí široký výběr produktů, které vám umožní efektivně trénovat různé části těla a dosáhnout svých fitness cílů. Číst dále

  • Počet produktů 197
  • Ceny začínají od 199 Kč
  • Maximální sleva -87%

 

Posilovací lavice

Posilovací lavice je základním vybavením každé domácí posilovny. Díky ní můžete provádět různé cviky pro posílení horní části těla, jako jsou bench press, shyby nebo zdvihy činek. Lavice nabízí stabilní a pohodlnou podporu pro vaše cvičební rutiny.

 

Cvikové stroje

Cvikové stroje jsou ideální volbou pro ty, kteří preferují izolační cviky a precizní posílení určitých svalových skupin. Tyto stroje vám umožní cvičit s minimálním rizikem zranění a maximálním účinkem na danou svalovou partii.

 

Kruhové tréninkové soupravy

Kruhové tréninkové soupravy jsou skvělým způsobem, jak efektivně procvičit celé tělo v rámci jediného cvičebního programu. Tyto sady obsahují různé cviky pro posílení svalů, zlepšení flexibility a zvýšení celkové kondice.

 

Cvikové gumy a expandéry

Cvikové gumy a expandéry jsou skvělým doplňkem vašeho cvičebního arzenálu. Pomáhají posílit svaly, zlepšit stabilitu a koordinaci těla. Tyto jednoduché, ale efektivní pomůcky vám umožní cvičit kdekoli a kdykoli.