Vyhledat

Činky / osy / kotouče

Kategorie Činky, Osy, Kotouče nabízí široký výběr produktů, které jsou nezbytné pro efektivní trénink a posilování. Činky jsou základním nástrojem v posilovacích cvicích, které umožňují budování svalové hmoty a zlepšení fyzické kondice. Osy a kotouče jsou důležitými doplňky, které umožňují variabilitu a nastavení zátěže podle individuálních potřeb uživatele. Číst dále

  • Počet produktů 29
  • Ceny začínají od 199 Kč
  • Maximální sleva -87%

Popis kategorie Činky, Osy, Kotouče

 

Činky

Činky jsou základním prvkem v každém posilovacím arzenálu. Dostupné v různých váhových kategoriích, umožňují uživatelům postupně zvyšovat zátěž a posilovat svaly efektivně a bezpečně. Ergonomický design a kvalitní materiály zaručují pohodlný a bezpečný trénink. S Činkami můžete snadno vytvořit vlastní posilovací program a dosáhnout svých fitness cílů.

 

Osy

Osy jsou ideálním doplňkem k Činkám, které umožňují různorodost cvičení a zaměření na specifické svalové skupiny. Díky možnosti přidávání a odebírání kotoučů lze snadno upravit zátěž podle vašich potřeb a pokročilosti. Kvalitní ose s ergonomickým úchopem zajistí pohodlný a stabilní trénink, který maximalizuje výsledky vašeho úsilí.

 

Kotouče

Kotouče jsou nezbytným prvkem pro nastavení zátěže na Činkách a osách. Díky různým váhovým variantám umožňují individuální nastavení tréninkového plánu a postupné zvyšování náročnosti cvičení. Kvalitní kotouče zajišťují bezpečný trénink bez obav o jejich stabilitu či odolnost. S kotouči můžete snadno upravit intenzitu cvičení a dosáhnout maximálního efektu pro vaše svaly.