Vyhledat

Sušené ovoce

Sušené ovoce je skvělou alternativou k čerstvému ovoci, které je často nedostupné mimo sezónu. Tento typ potraviny je vyroben sušením čerstvého ovoce, což mu prodlužuje trvanlivost a zachovává většinu živin. Sušené ovoce je bohaté na vitamíny, minerály a vlákninu, což ho činí skvělou volbou pro zdravou svačinu nebo doplnění energie během dne. Číst dále

  • Počet produktů 39
  • Ceny začínají od 25 Kč
  • Maximální sleva -56%

 

ROZMANITOST OCHUTNÁVEK

Naše široká nabídka sušeného ovoce zahrnuje různé druhy a kombinace, jako jsou sušené meruňky, švestky, jablka, banány, hrozinky a mnoho dalších. Každý druh má svůj vlastní unikátní chuťový profil a výživové vlastnosti, takže si můžete vybrat ten, který vám nejvíce vyhovuje.

 

ZDRAVÉ ALTERNATIVY

Sušené ovoce je skvělou alternativou k nezdravým sladkostem, jelikož obsahuje přirozeně se vyskytující cukry a žádné přidané konzervační látky. Díky tomu můžete snadno potěšit svou chuťovou buňku bez výčitek a dopřát si zdravou dávku energie.

 

VITAMÍNY A MINERÁLY

Sušené ovoce je bohatým zdrojem vitamínů, jako je vitamín C, vitamín A a vitamíny skupiny B, které jsou nezbytné pro správné fungování imunitního systému a metabolismu. Dále obsahuje důležité minerály, jako je železo, draslík a hořčík, které podporují zdraví kostí, svalů a nervového systému.