Vyhledat

Lana / TRX

Lana a TRX jsou kategorie, které nabízejí široký sortiment zdravotních a doplňkových výrobků, které mohou přispět k vašemu celkovému zdraví a pohody. Produkty v této kategorii jsou navrženy tak, aby podpořily vaše tělo a poskytly vám potřebné živiny a látky pro optimální fungování. Bez ohledu na vaše zdravotní cíle a potřeby, v této kategorii najdete produkty, které vám mohou pomoci dosáhnout lepšího zdravotního stavu a životního stylu. Číst dále

  • Počet produktů 12
  • Ceny začínají od 221 Kč
  • Maximální sleva -14%

ZDRAVOTNÍ DOPŇKY

Nabízíme široký výběr zdravotních doplňků, které mohou podpořit vaši imunitu, zlepšit trávení, posílit vaše klouby a mnoho dalšího. Díky pečlivě vybraným ingrediencím a vysoké kvalitě výroby můžete mít jistotu, že vaše tělo dostane to nejlepší, co potřebuje pro správné fungování.

VITAMÍNY A MINERÁLY

Naše produkty obsahují širokou škálu vitamínů a minerálů, které jsou nezbytné pro udržení správného metabolismu, zdravé pokožky a vlasů, a celkově pro posílení vašeho zdraví. S našimi doplňky můžete snadno doplnit nedostatečné živiny ve vaší stravě a zajistit tak optimální fungování vašeho těla.

SPORTOVNÍ VÝŽIVA

Pro všechny sportovce a aktivní jedince máme široký výběr sportovní výživy, která vám pomůže dosáhnout vašich tréninkových cílů a regenerovat vaše svaly po náročném cvičení. S našimi produkty budete mít energii a sílu potřebnou k dosažení vrcholové výkonnosti.